kasa.mk.ua

Тур выходного дня в Умань - все включено! 26.05

Тур выходного дня в Умань - все включено! 26.05

Програма поїздки:
6:00 Збір групи (р-н автовокзалу, БЦ «Україна»)
6:30 Виїзд групи з Миколаєва
11:00 Прибуття в Умань
11: 30-13: 00 Екскурсія по парку з екскурсоводом
13:00 - 17:30 Самостійна прогулянка по парку
17:30 Збір групи, зворотний виїзд
22:00 Прибуття до Миколаєва


Вартість туру - 500 грн.
дітям від 5 до 14 років - 450 грн.
дітям до 5 років безкоштовно

У вартість входить:
* Проїзд: Миколаїв - Умань - Миколаїв: комфортний мікроавтобус (зручні крісла з підлокітниками, відкидні спинки, телевізор, музика, кондиціонер, водій-професіонал);
* Вхідні квитки в Софіївський парк;
* Екскурсія по Софіївському парку (2-2,5 години), в супроводі екскурсовода;
* Супровід співробітником компанії.


Захоплюєтеся флорою, ландшафтним дизайном і гарними архітектурними пам'ятками? Тоді вам неодмінно варто відвідати «Софіївський парк», який знаходиться в місті Умань.
Команда туристичного порталу stream-tour приготувала захоплююче одноденну подорож в одне з найгарніших і найромантичніших місць Украіни.Парк дивує не тільки великою кількістю рослин, архітектурними пам'ятками та іншими, що притягають погляд, будівлями. «Софіївка», як її називає місцеве населення, в першу чергу, багата своєю історією.

Садово-парковий ансамбль заснований в 1796 році польським магнатом Станіславом Потоцьким. Назва «Софіївський» парк отримав на честь дружини Потоцького Софії. Він був створений кріпаками в практично безлісної місцевості під чітким керівництвом військового інженера Людвіга Метцеля. В1832 році в зв'язку з польським повстанням, все володіння польського магната були конфісковані і перейшли до російського імператора Миколи І. У тому ж році імператор подарував «Софіївський парк» своїй дружині - Олександрі Федорівні. С1836-1859 року «Софіївка» зазнає грандіозні зміни.

На сьогодні «Софіївка» - це дендрологічний садово-парковий ансамбль, який знаходиться під піклуванням Національної академії наук України. Парк розташований на берегах річки Кам'янка. Щорічно його відвідують півмільйона туристів. Тут росте 3323 сортів місцевих іекзотіческіх дерев, багато з яких занесені в Червону книгу. Також парк прикрашають скелі, гроти, скульптури, альтанки, водоспади, серед яких найбільш примітні: Левкадська і Тарпейська скелі, гроти страху ісомненій, Венери і Каліпсо, статуї Паріса, Амура і Евріпіда, бюстиГомера і Сократа. У «Софіївці» обов'язково варто потрапити на «Острів любові», а також перейти через Венеціанський міст і зробити незабутні фото в розарії та «рожевому» павільоне.На території парку продаються сувеніри, путівники та буклети з історичними відомостями. Працює виносна торгівля та з продуктами швидкого харчування, але питання їжі, бажано, передбачити самостійно. Буде краще для вас і вашого бюджету, якщо їду на перекус ви візьмете з собою. Хочете доторкнутися до прекрасного і записати в свій актив ще одне з топових туристичних місць України?

Тоді годі й думати!

Швидше телефонуйте за телефонами, вказаними на сайті і бронюйте собі місце в групі.

Обіцяємо, це буде захоплююча подорож!loading..

Будьласка, оберіть місце на схемі та натисніть «Оформити замовлення».
500
450