kasa.mk.ua

БУМБОКС в Одессе

27 травня в одеському нічному клубі «Ібіца» гості міста та місцеві жителі зможуть в живу послухати пісні у виконанні улюбленої української групи «Бумбокс». Яскраві, харізматині, непередбачувані і завжди такі щирі вони знову спробують своєю творчістю торкнутися душ. Різні музичні напрямки - фанк, хіп-хоп і рок виділяють її серед інших і роблять дійсно унікальною. Цього разу улюбленці мільйонів подарують композиції на різних мовах. Кожна пісня в їх виконанні має свій особливий посил до слухача. Звичайно ж, в пріоритеті рідна мова - українська. Дуже красива мелодійна і в той же час драйвова музика не залишить байдужим нікого.

Море емоцій, особливий настрій гарантовано кожному, хто цієї ночі буде разом з українськими виконавцями в кращому нічному клубі міста.

 

Купити квитки, забронювати, замовити доставку квитків ви можете на сайті rest-info.com (Досугова каса) або за телефоном 50-10-10; (066) -217-10-10; (093) -792-10-10. Адреса: Досугова каса, вул. Соборна, 12-б. Бізнес-центр "Україна", 2-й поверх, оф.215


Открыть в новом окне