kasa.mk.ua

ARMIN VAN BUUREN в Одессе

ARMIN VAN BUUREN в Одессе

ЧОМУ ВАРТО ПІТИ НА КОНЦЕРТ ARMIN VAN BUUREN?

 
1. Піти в справжній відрив з самим іменитим ді-джеєм ARMIN VAN BUUREN.
2. Протанцювати до ранку під якісну європейську музику.
3. Відсвяткувати день народження улюбленого одеського клубу.

  12 липня найгарячіший нічний клуб Одеси Ibiza голосно відзначить свій 18-й день народження!
  Вік, звичайно, ще зовсім дитячий, але розваги, які готують в честь свята, плануються зовсім не дитячі! Відповідати за ваш настрій буде незрівнянний ARMIN VAN BUUREN! Крутий нідерландський ді-джей краще за інших знає, як завести публіку, тому готуйтеся запалювати до самого ранку.
  ARMIN VAN BUUREN відомий в музичних колах як справжній перфекціоніст: ді-джей не тільки завжди щедро обмінюється позитивним емоційним зарядом з публікою, але і стабільно радує високою якістю музичного продукту. ARMIN - один з небагатьох, хто міцно тримається на самих верхніх сходинках різних списків (наприклад, Топ-100 ді-джеїв за версією DJ Magazine), четвертий музикант, який працює в стилі транс, якого удостоїли "Греммі", і, до того ж, встигає вести щотижневе музичне радіо шоу.
  Перераховувати інші достоїнства - марна трата часу, адже можна піти і послухати його наживо! Не пропустіть цю подію! Або доведеться чекати наступного року!

 

Купити квитки, забронювати, замовити доставку квитків ви можете на сайті rest-info.com (Досугова каса) або за телефоном 50-10-10; (066) -217-10-10; (093) -792-10-10. Адреса: Досугова каса, вул. Соборна, 12-б. Бізнес-центр "Україна", 2-й поверх, оф.215

Открыть в новом окне