kasa.mk.ua

Шоу-концерт дуэта Шуры - Муры

27 квітня в КХ «Юність» вперше в Миколаєві відбудеться сольний концерт кавер-дуету «Шури-мури».

«Шури-мури» - це миколаївський кавер-дует, який існує вже 5 років. Його засновники та учасники – подружжя Сергій та Олена Кравченків. Він – харизматичний чоловік з неймовірно сильною енергетикою. Вона – ніжна та жіночна, витончена та мрійлива. Все це повністю відображається в їх творчості.
Майданчиками для перших виступів дуету стали приватні заходи. Та вже згодом, набираючи обертів, «Шури-мури» почали приймати участь на обласних та міських концертах. На гала-концерті до Дня міста Миколаєва дует розділив сцену разом з відомою групою «Ляпіс Трубецький». А після сольного концерту в Баштанці, який зібрав повну залу, Сергій та Олена зрозуміли – їх творчість знаходить сильний відгук в сердцях людей.

Настав час для великого сольного концерту в Миколаєві!

Концертна програма складається з каверів усіма улюблених пісень О. Ваєнги, М. Бублика, Наргіз. Це гама з 26 настроїв – творча робота за участю талановитих музикантів, чий живий виступ надасть особливе звучання кожній з композицій.

Ми доведемо, що шансон – це дійсно круто!
На вас чекає неймовірна енергетика, чекають пісні, які близькі та зрозумілі кожному – вони про наші почуття, переживання, про саме життя – як воно є!» Ці та інші пісні вже знайшли свій шлях до серця глядачів, кожний зможе відчути в них свою історію.

Не пропустіть нагоди зарядитися енергією, насолодитися щирою музикою – приходьте 27 квітня на концерт кавер-дуету «Шури-мури» в КХ "Юність" м. Миколаєва. Зустріч на концертному майданчику з «Шури-мури» - це надзвичайно сильний заряд енергії, тепла та відвертості.


Купити квитки, забронювати, замовити доставку квитків ви можете на сайті rest-info.com (Досугова каса) або за телефоном 50-10-10; (066) -217-10-10; (093) -792-10-10.

Адреса: Досугова каса, вул. Соборна, 12-б. Бізнес-центр "Україна", 2-й поверх, оф.215Пожалуйста, выберите места на схеме и нажмите «Оформить заказ».
120
140
160
180
190
250