{if $IdFbPixel!=''} {/if}

Світло всередині та єднання з космосом: нове відео української рок-групи The Maunt

        Навесні поточного року українська модерн-рок-група The Maunt представила новий (третій за рахунком) міні-альбом під назвою ESCAPE.
Релізу був присвячений спеціальний випуск радіошоу Stereobaza / StereoUkraine Ігоря Панасенка. Оглядачі та критики порівняли Escape із записами Nine Inch Nails, Spoon, Placebo та інших.
      Стильна, зважена, зріла музика The Maunt закріпила групу в статусі однієї з найбільш перспективних інді-рок груп української сцени. Кілька місяців по тому The Maunt готові зробити новий крок на шляху до своєї мети! На підтримку одного з найбільш ротованих синглів останнього релізу – композиції «ДИМ» група вирішила зняти відеокліп. В якості режисера виступила Chereshnya, яка раніше вже співпрацювала з The Maunt. У минулому році Chereshnya зняла для групи гостро соціальне lyric-video на композицію Brand New World. «Вихід кліпу на пісню ДИМ став новою точкою відліку у творчості групи. Таким же важливим для нас етапом, як і сам альбом ESCAPE.
       Кліп вийшов таким, яким і замислювався. Це не просто красива, вивірена картинка. Відео розширює світ пісні, надає йому нові смисли. З Женею Chereshnya ми співпрацюємо давно в рамках різних творчих проектів. На мою думку – це найсильніша і багатогранна її робота. Я радий, що вона втілена саме в нашій пісні », – зізнається фронтмен The Maunt Alex Forst. Говорячи про загадкове, виконаному символізму сюжеті кліпу, Alex Forst поясняє: «Наше тіло – біоробот; машина, в якій живе душа. Втративши контроль над тілом, потрапляючи в темне, незвідане простір, душа шукає опору і відповіді на важливі для неї питання. Вона прагне до істини, та, в кінцевому рахунку, до самої себе або до світла всередині – символ єднання з космосом. Адже всі ми і є космос. Нам недоступне розуміння рушійних сил і сутності життя, але, опинившись в їхній владі, ми виходимо за межі буденного, розриваємо замкнуте коло, циклічність перероджень і смерті».
       Варто нагадати, міні-альбом Escape вийшов 12 березня 2018 року. Крім композиції «ДИМ», реліз також включає в себе хіт-сингл «ССМ» і три пісні англійською мовою. Концертна прем'єра нових пісень The Maunt відбулася в рамках Шоукейсу Піар-Лабораторії Много Воды и (офіційна програма Kyiv Music Days 2018) в квітні поточного року, де також виступили Адвокати, Счастливые Люди, Коля Семпл, Dibrova та AlinaPash.

Над кліпом працювала творча група:
Режисер: Chereshnya
Оператор: Свєта Апаріна
Креативний продюсер: Павло Буряк
Продюсер: Катерина Нефельд
В ролях: Irene Flore
Гаффер: Ростислав Васильєв
Стиль: Олена Пржонська
Макіяж: Катя Максимова
Монтаж: Chereshnya
Корекція кольору: Марина Ткаченко