{if $IdFbPixel!=''} {/if}
0

Фестиваль Табір їде на село

Фестиваль Табір їде на село купить билет онлайн Николаев
Початок: 9 августа/серпня з 17:00 до 21:00
Ціна: 250-350
: с. Новобогданівка, Радсадівська ОТГ, Миколаївський район 


Хто ж в Україні святкує весілля лише один день, особливо в селі? 9 серпня продовжуємо відпочивати разом з запальними ромами. Табір їде на село - зустрічайте!

Ех, ромале! Затягніть свої пісні! Порадуйте душу! Душевні багатоголосні пісні циган, запальні танці, дивлячись на які неможливо встояти на місці, не залишать байдужим нікого - від малого до великого! А якщо ще й забажаєте дізнатися про власну долю в цей магічний вечір - то мудра циганка, гадаючи по руці, розкриє перед вами таємниці майбутнього. Крім того, ви обов'язково маєте скуштувати чай з циганського самовару та посмакувати ним, дивлячись на серпневі зорі разом з коханою людиною - це романтика вашого літа від турБОдвіжу. Також на тревел-вечірці на вас чекають тематичні фотозони, лотерея, подарунки від наших партнерів та можливість смачно поїсти! І не хвилюйтесь за зайві калорії - коли будете вчитися танцювати знамениту “циганочку” під живу музику. Енергія вам знадобиться!

Вартість запрошення на свято:

  • 350 грн - дорослий,
  • 250 грн - дитячий (діти від 6 до 12 років),
  • 1000 грн - сімейний (2 дорослих і 2 дітей від 6 років). Діти до 6 років - безкоштовно, проїзд у транспорті без надання окремого місця.


ЯК ДОБИРАЄМОСЯ (проїзд у дві сторони входить у вартість запрошення) - річковий трамвайчик - Миколаїв (Корабельний район) - Новобогданівка; - автобус - вул. Г.Карпенка, 46 (готель "Турист"). Відправлення о 16:20.
Телефон для довідок:+38(050)803-51-85, +38(097)363-38-11

Читати більше...До загрузка мест

У вас в заказе

0
Оформить заказ
До конца сессии осталось:

Сервисный сбор: 0 грн

Сумма заказа:

0 грн

Перед бронированием рекомендуем ознакомиться с полным описанием события

Нажмите на выбраный тип билета для добавления в заказ:

loading..Х


Афиша

0