{if $IdFbPixel!=''} {/if}
0

Фестиваль Шалене весілля на хуторі БО

Фестиваль Шалене весілля на хуторі БО купить билет онлайн Николаев
Початок: 8 августа/серпня з 17:00 до 21:00
Ціна: 250-350
: с. Новобогданівка, Радсадівська ОТГ, Миколаївський район 


8 серпня відкриваємо сезон та запрошуємо на Шалене весілля на хуторі БО!

Лише уявіть, ви станете гостем справжнього українського сільського весілля. З перших же хвилин відчуєте весь турБОдвіж - вас пригостять традиційним частуванням та запросять до свята. Танці, пісні, жива музика, гумор та сільський колорит у поєднанні з українськими традиціями - і все це на фоні неймовірних краєвидів на березі Бузького лиману. І це не все! Також ви зможете спробувати смачнющі страви справжньої української кухні від професійних кухарів, придбати сувенірну продукцію, поповнити свою стрічку соцмереж яскравими фото на фоні оригінальних фотозон, отримати подарунки від наших партнерів. Крім того, абсолютно усі гості автоматично стають учасниками сільської лотереї! Це ви запам'ятаєте надовго - шквал неймовірно позитивних емоцій, море змістовного відпочинку для активних людей. Як кажуть в народі: «Аби танцювати вміла, а робити – навчиться». Тож, хто гарно відпочиває, той гарно і працює!

Вартість запрошення на свято:

  • 350 грн - дорослий,
  • 250 грн - дитячий (діти від 6 до 12 років)
  • 1000 грн - сімейний (2 дорослих і 2 дітей від 6 років). Діти до 6 років - безкоштовно, проїзд у транспорті без надання окремого місця.

ЯК ДОБИРАЄМОСЯ (проїзд у дві сторони входить у вартість запрошення) - річковий трамвайчик - Миколаїв (Корабельний район) - Новобогданівка; - автобус - вул. Г.Карпенка, 46 (готель "Турист").

Відправлення о 16:20.

Телефон для довідок: +38(050)803-51-85, +38(097)363-38-11

Читати більше...До загрузка мест

У вас в заказе

0
Оформить заказ
До конца сессии осталось:

Сервисный сбор: 0 грн

Сумма заказа:

0 грн

Перед бронированием рекомендуем ознакомиться с полным описанием события

Нажмите на выбраный тип билета для добавления в заказ:

loading..Х


Афиша

0